Dowiedz się więcej

O NAS

Nasza firma

Najlepsze lody, napoje i ciasta od 2008 w Oławie

 

„Delicje Oławskie” powstały w 2008 roku. Od momentu powstania lodziarni z każdym rokiem doskonalimy swoje umiejętności, biorąc udział w kursach , warsztatach, szkoleniach cukierniczych i lodziarskich. Produkcja dobrych lodów to bowiem sztuka.

Nasza oferta jest bardzo urozmaicona. Produkty przez nas używane są naturalne, świeże i najwyższej jakości. Receptury zostały opracowane przez najlepszych włoskich technologów lodziarskich. Jednym z nich jest Rafaele Derosa, który regularnie dogląda jakości naszych lodów. Dzięki nim możemy pochwalić się 60 smakami lodów, począwszy od kremowych, delikatnych , a na orzeźwiających sorbetach, produkowanych z najwyższej jakości polskich owoców kończąc. Każdego roku staramy się wprowadzić do menu nowe smaki. Sztuką jest bowiem zabawa ze składnikami i fantazyjne łączenie ich smaków.

Oprócz lodów w „Delicjach Oławskich” delektować się można wieloma rodzajami kaw , koktajli i mrożonych herbat. Ich receptury opracował sam mistrz baristów w Polsce.

kontakt1
kontakt3
kontakt2

Previous
Next

CIASTA i TORTY

Aby urozmaicić i poszerzyć ofertę lodziarni, w 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z najlepszą cukiernią w powiecie oławskim „Tortissima Kopalina”. Posiada ona tradycję wypiekania ciast opartych na własnych pomysłach i recepturach. W naszej ofercie umieściliśmy ponad 40 smaków tortów i niezliczoną ilość ciast. Polecamy również wypieki na specjalne okazje – Walentynki, Dzień Kobiet , Halloween i inne.


Sprawdź Ofertę

Znajdź przyjemność

PYSZNE LODY,NAPOJE, TORTY i CIASTA

KONTAKT : 555 555 555


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g